Корзина
Нет отзывов, добавить
УкраинаОдесская областьОдессаул. Большая Арнаутская 2В65012
+380
48
706-03-23
+380
48
777-07-88
+380
50
316-09-19
ТОВ "ТЕХНОКОМ-ЮЭЙ"
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3
Оптичний патч-корд DIGITUS ST/ST, MM 50/125, OM2, duplex, 5m
Оптичний патч-корд DIGITUS ST/ST, MM 50/125, OM2, duplex, 5m, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптичний патч-корд ST/ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM2



- Дуплекс кабель

- Оболонка LSOH

- Роз'єм з кабельним наконечником, керамічній

- Упаковано окремо з тест-звітом

- Роз'єм 1: ST

- Роз'єм 2: ST

- Тип кабелю: I-VH 2G50/125μ

- Клас волокна: OM2

- Тип: многомодове

- Діаметр волокна: 50/125μ

- Діаметр кабелю: 3 мм

- Довжина: 5 м

- Колір Аква

Страна производительКитай
  • Цена: 209 грн.